Корзина
1534 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Интернет-магазин Schoolbooks

Учебники для 5 класса / Підручники для 5 класу

Щоб успішно навчатися в школі, дитині необхідний ряд умов, серед яких: і хороші професійні педагоги, і нове обладнання в школі, і сучасна програма навчання, і повний асортимент навчальних посібників. За створення таких умов, як правило, відповідають батьки, адже саме вони вибирають навчальний заклад, на підставі репутації його викладачів, наявності сучасного обладнання і гарного ремонту, вибирають ухил і специфіку навчання, купують підручники. І якщо ще, будь то 10 років тому, покупка підручників здавалася нонсенсом, то сьогодні це актуальна проблема для всіх батьків.
Чому нам доводиться купувати підручники?
Відповідь на це питання криється в сучасній програмі навчання: якщо раніше підручником можна було користуватися протягом декількох десятиліть, то сучасні реалії, коли учневі доводиться на ходу підлаштовуватися під стрімко мінливий світ і соціум, мають на увазі швидку втрату актуальності навчального посібника. Школи ж просто не в змозі закуповувати нові підручники кожний рік.
Тому купити підручники для 5 класу необхідно вчасно, адже тільки так ваш учень або учениця зможе повноцінно займатися в школі і виконувати домашні завдання вдома.
Наш магазин Скулбукс - покликаний вирішити проблему довгого пошуку необхідної навчальної літератури. Всі сучасні Українські видавництва з підручниками та робочими зошитами за доступними цінами, зібрані в одному каталозі. До того ж ми гарантуємо оперативну доставку та знижки постійним покупцям!

Контакты
 • Телефон:
  +380976783282
  +380639865758
  +380660174154
 • Контактное лицо:
  Юля
 • Адрес:
  пер. Кравцова книжный рынок "Райский уголок", Харьков, Харьковская область, Украина
 • Email:
  schoolbooks86@gmail.com