Корзина
1168 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Интернет-магазин Schoolbooks
Учебники для 5 класса (Новая программа) / Підручники для 5 класу (За новою програмою)

Учебники для 5 класса (Новая программа) / Підручники для 5 класу (За новою програмою)

Щоб успішно навчатися в школі, дитині необхідний ряд умов, серед яких: і хороші професійні педагоги, і нове обладнання в школі, і сучасна програма навчання, і повний асортимент навчальних посібників. За створення таких умов, як правило, відповідають батьки, адже саме вони вибирають навчальний заклад, на підставі репутації його викладачів, наявності сучасного обладнання і гарного ремонту, вибирають ухил і специфіку навчання, купують підручники. І якщо ще, будь то 10 років тому, покупка підручників здавалася нонсенсом, то сьогодні це актуальна проблема для всіх батьків.
Чому нам доводиться купувати підручники?
Відповідь на це питання криється в сучасній програмі навчання: якщо раніше підручником можна було користуватися протягом декількох десятиліть, то сучасні реалії, коли учневі доводиться на ходу підлаштовуватися під стрімко мінливий світ і соціум, мають на увазі швидку втрату актуальності навчального посібника. Школи ж просто не в змозі закуповувати нові підручники кожний рік.
Тому купити підручники для 5 класу необхідно вчасно, адже тільки так ваш учень або учениця зможе повноцінно займатися в школі і виконувати домашні завдання вдома.
Наш магазин Скулбукс - покликаний вирішити проблему довгого пошуку необхідної навчальної літератури. Всі сучасні Українські видавництва з підручниками та робочими зошитами за доступними цінами, зібрані в одному каталозі. До того ж ми гарантуємо оперативну доставку та знижки постійним покупцям!

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3
Контакты
 • Телефон:
  +380 (97) 678-32-82
  +380 (63) 986-57-58
  +380 (66) 017-41-54
 • Контактное лицо:
  Юля
 • Адрес:
  пер. Кравцова книжный рынок "Райский уголок" 6 ряд, 2 место, Харьков, Харьковская область, 61038, Украина
 • Email:
  schoolbooks86@gmail.com
Карта