Корзина
1566 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380976783282
+380660174154
+380639865758
Интернет-магазин Schoolbooks

Книга - це джерело знань, укладений в енциклопедіях. Століттями народи світу збирали знання в різних областях науки, техніки і оформляли їх в збірники, які з часом систематизували в енциклопедії. Енциклопедії для дітей - це можливість показати дитині доступною їй мовою все, що накопичено людством століттями. В енциклопедіях і атласах від магазину Schoolbooks  кожна дитина зможе черпнути колосальний обсяг знань.
Перша енциклопедія стане хорошим помічником у навчанні та розвитку кожної дитини дошкільного віку або школяра. Батьки, дідусі та бабусі зі своїми онуками, дітьми, зможуть разом вивчати багато нового в областях: географія, історія, біологія, астрономія. Дізнатися все про морських мешканців, тварин, комах, космосі, людину та її оточенні можна в енциклопедіях російською та українською мовами. Із задоволенням вивчати країни і народи світу, детально переглянути анатомію людини, відшукати зірки, планети, комети в Сонячній системі і за її межами. А також обувати в дивовижному світі тварин.
Книга - хороший подарунок, особливо, якщо це цікава енциклопедія з барвистими ілюстраціями. Тут можна придбати подарункові варіанти енциклопедій про: тварин, космос, автомобілі, кораблі і поїзди, літаки і роботів, а також купити книги для хлопчиків і дівчаток про виховання, освіту , поведінку і привабливість, доброту і формування особистості.

Энциклопедии / Енциклопедії

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2