Корзина
1554 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Интернет-магазин Schoolbooks

Энциклопедии / Енциклопедії

Книга - це джерело знань, укладений в енциклопедіях. Століттями народи світу збирали знання в різних областях науки, техніки і оформляли їх в збірники, які з часом систематизували в енциклопедії. Енциклопедії для дітей - це можливість показати дитині доступною їй мовою все, що накопичено людством століттями. В енциклопедіях і атласах від магазину Schoolbooks  кожна дитина зможе черпнути колосальний обсяг знань.
Перша енциклопедія стане хорошим помічником у навчанні та розвитку кожної дитини дошкільного віку або школяра. Батьки, дідусі та бабусі зі своїми онуками, дітьми, зможуть разом вивчати багато нового в областях: географія, історія, біологія, астрономія. Дізнатися все про морських мешканців, тварин, комах, космосі, людину та її оточенні можна в енциклопедіях російською та українською мовами. Із задоволенням вивчати країни і народи світу, детально переглянути анатомію людини, відшукати зірки, планети, комети в Сонячній системі і за її межами. А також обувати в дивовижному світі тварин.
Книга - хороший подарунок, особливо, якщо це цікава енциклопедія з барвистими ілюстраціями. Тут можна придбати подарункові варіанти енциклопедій про: тварин, космос, автомобілі, кораблі і поїзди, літаки і роботів, а також купити книги для хлопчиків і дівчаток про виховання, освіту , поведінку і привабливість, доброту і формування особистості.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2
Контакты
 • Телефон:
  +380976783282
  +380660174154
  +380639865758
 • Контактное лицо:
  Юлия
 • Адрес:
  пер. Кравцова книжный рынок "Райский уголок", Харьков, Харьковская область, Украина
 • Email:
  schoolbooks86@gmail.com