Корзина
1168 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Интернет-магазин Schoolbooks
Тетради для 8 класса (новая программа) / Зошити для 8 класу (за новою програмою)

Тетради для 8 класса (новая программа) / Зошити для 8 класу (за новою програмою)

Восьмий клас - це підготовчий етап перед наступним роком, в якому школяреві доведеться здавати перші важливі іспити в його житті. Погано засвоїти навчальний матеріал в цьому році - значить значно ускладнити розуміння складних тем як в математиці, фізиці і хімії, так і в гуманітарних предметах в наступному.
З огляду на те, що навантаження на учнів зростає і пропуск навіть однієї теми може утворити значний пробіл у знаннях, необхідно не тільки докласти максимум зусиль до старанного виконання класних і домашніх завдань, а й бути «у всеозброєнні» на заняттях. Таким «озброєнням» для школярів є навчальні посібники: підручники, робочі зошити, збірники завдань і вправ.
Придбати всю необхідну навчальну літературу ви можете на книжковому ринку, проте пошук актуального видання, що відповідає вимогам Міністерства освіти України - займає багато часу і сил. Для того щоб не «бігати» по магазинах і ринках, можна замовити підручник в нашому магазині
Schoolbooks! Ми гарантуємо вам не тільки доступні ціни, а й гнучку систему оплати, швидкісну доставку і додаткові знижки постійним покупцям! Крім того, в нашому асортименті представлені всі сучасні українські видання, що дозволить вам придбати всі потрібні підручники в одному місці.
Пам'ятайте, готовність до школи - запорука успішного навчання, відмінних оцінок і відкритих доріг в спеціальні та вищі навчальні заклади після випуску!

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2
Контакты
 • Телефон:
  +380 (97) 678-32-82
  +380 (63) 986-57-58
  +380 (66) 017-41-54
 • Контактное лицо:
  Юля
 • Адрес:
  пер. Кравцова книжный рынок "Райский уголок" 6 ряд, 2 место, Харьков, Харьковская область, 61038, Украина
 • Email:
  schoolbooks86@gmail.com
Карта