Корзина
1168 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Интернет-магазин Schoolbooks
Учебники для 7 класса (по новой программе) / підручники для 7 класу (за новою програмою)

Учебники для 7 класса (по новой программе) / підручники для 7 класу (за новою програмою)

Що може бути важливіше освіти? Що може бути ціннішим для юного учня, ніж отримати систематизований набір знань, який визначить майбутній вибір професії, спеціалізації, роботи ... Саме тому в цивілізованих країнах і існує система обов'язкової середньої освіти, адже саме в школі дитина готується і адаптується до існування в складному світі дорослих, де багаж знань часто визначає займане місце в соціумі.
Шкільна освіта - важливий етап розвитку дитини і від вибору школи, часто залежить, чи зможе випускник успішно продовжити свою освіту у ВНЗ.
Але не тільки кваліфікований педагог є запорукою успіху! Важливо і матеріальне забезпечення самої школи, і якщо школу з сучасним комп'ютерним класом і нормальним ремонтом, можна знайти досить просто, то шкіл, які можуть на 100% забезпечити учнів навчальними посібниками - практично немає! Основна причина цього - постійно мінливі навчальні плани і програми, в той час як шкільний бюджет просто не розрахований на покупку нових підручників кожні пів року.
Тому завдання батьків забезпечити свою дитину
підручниками для 7 класу, щоб вона не відчувала потреби в навчальних посібниках і змогла повноцінно займатися на уроках в школі та удома. В цьому вам допоможе магазин Скулбукс, де можна замовити будь-який підручник будь-якого сучасного Українського видавництва за доступною ціною, з оперативною доставкою, а постійних клієнтів чекають приємні бонуси у вигляді знижок!

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 6
Контакты
 • Телефон:
  +380 (97) 678-32-82
  +380 (63) 986-57-58
  +380 (66) 017-41-54
 • Контактное лицо:
  Юля
 • Адрес:
  пер. Кравцова книжный рынок "Райский уголок" 6 ряд, 2 место, Харьков, Харьковская область, 61038, Украина
 • Email:
  schoolbooks86@gmail.com
Карта