Корзина
1598 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380976783282
+380660174154
+380639865758
Интернет-магазин Schoolbooks

"Голодні ігри" книга яка приголомшує!

 "Голодні ігри" книга яка приголомшує!
Головна особливість книги, яка приваблює багатьох читачів Коллінз, полягає в тому, що все, що відбувається в книзі має своєрідну політичну підоснову.

05.12.17

Лише зовсім нещодавно, серед людей трохи сгасли розмови з приводу захоплюючої книги "Голодні ігри" авторства американки на ім'я Сьюзен Коллінз. Письменниця досить сильно була зацікавлена античністю, зокрема гладіаторськими боями, які стали улюбленою розвагою громадськості, проте основною причиною для написання даної книги став давньогрецький міф, в якому йшлося про те, що за свої минулі гріхи афіняни були змушені систематично висилати на острів Крит сім молодих чоловіків і сім молодих жінок, прирікаючи їх на болісну смерть від лап страхітливих чудовиськ в непрохідному лабіринті. Таким чином стає зрозуміло, що тема боїв на смерть далеко не нова, проте і за багато століть актуальності своєї не втратила, і в сучасному світі знайшла своє відображення, змогла знайти новий сенс.
Головна особливість, яка приваблює багатьох читачів Коллінз, полягає в тому, що все, що відбувається в книзі має своєрідну політичну підоснову. На самому початку книги перед читачем постає картина зруйнованого внаслідок якихось загадкових природних катастроф суспільства, в якому і виживає юна дівчина чотирнадцяти років - Китнисс Евердін. Всупереч негласним законом жанру Китнисс не самотня: головна героїня живе разом з молодшою сестрою і мамою в цьому страшному і холодному світі. Дівчина віддає всі сили на те, щоб за допомогою полювання хоч якось зуміти прогодувати сім'ю: вона стріляє з лука, ставить пастки в лісі, риє ями. Тут-то автор вперше і показує особливості цього антиутопического суспільства: бідні люди змушені поневірятися в пошуках їжі і води не в змозі прогодувати себе і свої сім'ї. Незабаром читач з жахом для себе виявляє, що тільки цим не обмежуються біди населення: уряд в цьому світі гранично тоталітарно і не терпить будь-якого роду опору з боку громадян. З'ясовується, що Панем складається з тринадцяти округів (один з яких був безжально знищений через раптово спалахнула повстання). Як покарання було вирішено щорічно відправляти на голодні ігри по два учасники від кожного округу (одного хлопця і одну дівчину). Але що ж таке голодні ігри? Це змагання, по суті своїй нагадують витончену версію гладіаторських боїв, які транслюються по всій країні: 24 людини намагаються вижити в умовах дикої природи (імітованих завдяки високому рівню розвитку технологій). Таким чином на початку мова йде про жеребки про участь в голодних іграх, який випав молодшій сестрі Китнисс, Прим, попри те, що ім'я її було записано лише на одній картці (ім'я Китнисс було написано на 20-ти картках, на що та пішла, щоб забезпечити сім'ї трохи більше їжі), Китнисс бере удар на себе і звільняє сестру від участі в грі зі смертю. Разом з юнаком на ім'я Піт дівчина відправляється в столицю, в Капітолій, де люди живуть без праці заможні, не замислюючись про те, як нелегко доводиться решті населенню ... Перша частина книги описує багатокрокові приготування до ігор, друга - самі ігри . Але чи зможе головна героїня перемогти? І що важливіше, чи зможе зберегти свій людську подобу? Про все це ви зможете дізнатися, придбавши цю книгу в нашому інтернет-магазині «Schoolbooks» . Бажаємо вам отримати багато захоплюючийх емоцій та вражень від читання книги "Голодні ігри".

Другие статьи