Корзина
1598 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380976783282
+380660174154
+380639865758
Интернет-магазин Schoolbooks

Книжки для малюків

Книжки для малюків
Казочки для найменших читачів

11.03.18

Щоб світ книг став близький малюкові, знайомити його з книгою треба з раннього дитинства. Безліч літератури для дітей представлено в каталозі нашого магазину Скулбукс. Хочемо звернути вашу увагу на казки для малюків. Адже казка - інший світ, в якому дитина зустріне цікавих персонажів, полюбити позитивних героїв і чудово те, що вона завжди добре закінчується. Найпоширеніші - народні, які переходять з одного покоління в інше. Під час читання казки дитина занурюється в життя героя. У малюка з дитинства закладається те, що погано кривдити слабких, треба прагнути бути чуйною, доброю, не обманювати, не бути простаком і навчитися розпізнавати обман. Дитина, слухаючи казку, не тільки отримує радість і задоволення, а й починає замислюватися, підключати уяву, фантазію, розвивати нестандартне мислення. Малюкам дуже подобається, коли батьки приділяють їм час. Читання це відмінна можливість для батьків провести час разом з дитиною. Коли саме читати, вранці, вдень або ввечері , чітких рекомендацій або обмежень не існує. Головне, щоб цього хотіла дитина. Особливо читати казки корисно перед сном. Слухаючи захоплюючу історію, дитина занурюється в фантазії. Відчуваючи присутність поруч близької людини, малюк заспокоюється, засинає спокійним, міцним сном. Психологи вважають, що набагато важливіше навіть не зміст самої казки, а спокійна мова близької  людини.
Крім казок діткам до року підійдуть віршики, потішки, що закликають до ігор з різними предметами. Однорічним малюкам читайте прості казки про тварин. Більш старшим діткам корисними будуть казки про взаємодію людей і тварин з простим і позитивним сюжетом. Поступово можете додавати складніші казки про чарівність.
В нашому интернет-магазині ви можете придбати такі книги: казки світу, народні казки, казки для малюків, українські казки, казки про принцес  та лицарів  та багато іншого, що надовго захопить вашу  дитину. Токож є великий вибір картонних казочок для маленьких діток. Ми порадуємо вас не тільки великим асортиментом та доступними цінами, а і швидкою та якісною доставкою по всій Україні.
Другие статьи