Корзина
1534 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Интернет-магазин Schoolbooks

Мауглі Редьярда Кіплінга

Мауглі Редьярда Кіплінга
"Мауглі" – твір який розкриває сенс людського життя.

20.02.18

Тема здичавілих людей досить часто порушується в своїх роботах великими літераторами і філософами, свого часу до неї вдавалися багато великих людей з абсолютно різними цілями: починаючи від демонстрації відмінностей між світами людей цивілізованих і світу "дикунів", до елементарної гіперболізації, що відбувається у творі. Однак одним з, мабуть, найбільш цікавих аспектів даної теми є зображення так званих "дітей джунглів", що жили довгий час ізольованими від інших представників людської раси. Безсумнівно, одним з найяскравіших прикладів, що описують життя дитини, вихованого в суворих умовах дикої природи, є "Мауглі" Редьярда Кіплінга. Особливістю даної книги є чіткий опис тварин і їх життя, опису рослин і загального пейзажу, на тлі якого розгортаються головні події. І це не дивно: така обізнаність автора пояснюється тим, що ранні роки свого життя англійський письменник провів в яскравій обстановці диких джунглів Індії. Роки ці були сповнені радістю і яскравими враженнями, що, однозначно, залишило незгладимий слід на подальшому житті і творчості Кіплінга.
Напевно, історією маленького хлопчика на ім'я Мауглі складно кого-небудь здивувати, адже саме розповіді "Книги джунглів" про нього стали найпоширенішими і відомими серед читачів дошкільного та молодшого шкільного віку (в першу чергу завдяки численним екранізаціями). Примітно, що всі тварини, персонажі цієї книжки, дуже схожі на людей, у кожного з них є свій характер і своя власна позиція і свої власні думки в будь-якій ситуації. Історія розповідає про те, що в спробі врятуватися від безжального тигра на ім'я Шерхан подружня пара втрача
є в непроглядних джунглях свою дитину, немовля, якому дивним чином вдалося вижити. Від, здається, запропонованої хлопчикові долі бути  з’їдженим його рятують вовки: мати кількох зовсім маленьких вовченят, Ракша, побачивши людську дитину, яка зуміла доповзти до її лігва, твердо вирішує заступитися за нього (вона навіть загрожує сутичкою тигру, якщо той не забереться геть). В кінцевому підсумку на раді зграї прийнято рішення залишити дитя серед вовків, дозволити прийняти його в зграю  і навчити його закону джунглів. Дитину називають Мауглі (що означає - Жабеня). З того дня хлопчик залишається серед вовків, які щиро люблять його, навчається у мудрого ведмедя Балу і стає другом і учнем для чорної пантери на ім'я Багіра. У вченні виживати в досить складних умовах проходить дитинство Мауглі, але йому все прекрасно вдається завдяки гострому розуму і добре розвиненій статурі. Молодість головного героя проходить повністю в пригодах: хлопчик встряє в небезпечні колотнечі, вибратися з яких йому допомагають його вірні друзі. Протягом усього життя в джунглях хлопчик шукає себе, намагається знайти своє місце, адже звідусіль, де б він не був його проганяють, тому що він людина і не схожий ні на кого в джунглях. Саме цей пошук свого місця в світі надає твору надзвичайності і розкриває сенс людського життя.

Предыдущие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380976783282
  +380639865758
  +380660174154
 • Контактное лицо:
  Юля
 • Адрес:
  пер. Кравцова книжный рынок "Райский уголок", Харьков, Харьковская область, Украина
 • Email:
  schoolbooks86@gmail.com