Корзина
1598 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380976783282
+380660174154
+380639865758
Интернет-магазин Schoolbooks

"Гаррі Поттер і Прокляте дитя" - восьма книга- п'єса!

"Гаррі Поттер і Прокляте дитя" - восьма книга- п'єса!
Восьма книга про Гаррі Поттера представляє собою сценарій театральної постановки...

07.12.17

Після всім відомих подій, що сталися в семи книгах про молодого чарівника Гаррі Поттера, тільки почали стихати бурхливі ​​громадські реакції на один з найбільш цікавих творів сучасного світу. Однак вірним фанатам, які, будучи ще маленькими дітьми, бігли на прем'єрні покази перших фільмів або очікували початку продажів нової книги в найближчому книжковому магазині, стоячи на холоді більше години тільки заради того, щоб якомога швидше взяти в руки тільки-тільки надрукований екземпляр, спокійний сон не світить ще деякий час. Ставши набагато старше ніж були при виході найпершої книги, читачі не на жарт натхнені, а все тому, що зовсім нещодавно 30 липня 2016 року, була поставлена ​​на сцені, а після і опублікована нова п'єса "Гаррі Поттер і Прокляте дитя" . Як автор твору незмінно виступає Джоан К. Роулінг, проте в створенні нової історії, яка продовжує колишню, на допомогу їй приходять неповторний Джек Торн, колишній сценарист фільмів про юного чарівника, і талановитий Джон Тіффані.
Історія пригод нового покоління починається рівно там, де закінчується історія колишнього - на вокзалі Кінгс-Кросс. Через дев'ятнадцять спокійних років, позбавлених чорної магії і зайвих згадок про Волан-де-Морте, протягом яких Гаррі жодного разу не потривожив головний біль, причиною якої зазвичай був шрам, залишений йому найжахливішим з темних чарівників всіх часів. Таким чином, пройшовши крізь усі життєві випробування, всі тяготи і перешкоди, всі знайомі нам герої стоять на платформі дев'ять і три чверті, дорослі, які мають власні сім'я, садять своїх дітей на поїзд, який відвезе їх до Пишного школу чарівництва і магії, як коли -то відправляли їх нині вже старі батьки своїх маленьких Джіні, Рона, Гаррі з Герміоною. У повітрі витає неможливе хвилювання від того, на який же факультет визначать першокурсників, серед яких сьогодні скромно стоїть маленький Альбус-Северус Поттер. Хлопчику здається, що він може потрапити на Слизерин, що, на його думку, не виправдає надій батьків - Гаррі і Джіні Поттерів, кожен з яких свого часу навчався на Грифіндорі (Учні Слизерина і Грифіндора завжди вели якусь негласну, однак затяту боротьбу, усіма серцями по-своєму ненавидячи одне одного). Батько підбадьорює хлопчика, кажучи, що він названий на честь двох найбільших директорів Хогвартса, один з яких був студентом Слизерина і прекрасною людиною. І якщо вже так станеться, що Альбуса визначать на Слизерин, то факультет отримає нового гідного учня ... Паралельно переживань і проблем адаптації Поттера в новому місці (через вічних порівнянь Альбуса з його відомим батьком), виявляється, що всі ці роки були не так вже й безхмарні. З того самого дня закінчення Битви за Хогвартс, Золоте тріо працює в міністерстві магії, роблячи все можливе заради суспільного блага. Розміреного життя, як можна здогадатися, якою б довгої вона не була, в кінцевому підсумку приходить кінець, коли виявляється, що далеко не всі маховики часу були знищені, що один з них цілий і передається Міністерству для подальшого детального вивчення.

Ви можете придбати цю унікальну та захоплюючу книгу "Гарри Поттер и Проклятое дитя" у нашому магазині Schoolbooks . Також у нас представлені всі частини серії Гаррі Поттера "Гарри Поттер и Философский камень", "Гарри Поттер и Тайная комната"," Гарри Поттер и узник Азкабана"," Гарри Поттер и Кубок Огня"," Гарри Поттер и Орден Феникса", "Гарри Поттер и Принц-полукровка", "Гарри Поттер и Дары Смерти".

Другие статьи