Корзина
1598 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380976783282
+380660174154
+380639865758
Интернет-магазин Schoolbooks

Всесвітньо відомий бестселер "Вечори на хуторі поблизу Диканьки"

Всесвітньо відомий бестселер "Вечори на хуторі поблизу Диканьки"
"Вечори на хуторі поблизу Диканьки" - книга яка розповідає про людські життя, в яких важливу роль відіграють бажання людей, тим більш напередодні різдва.

17.12.17

Прекрасно відомий Микола Гоголь, народжений в селі Великі Сорочинці, на Полтавщині, в усьому світі не тільки своїми незвичайними витворами, але й цікавими, часом вражаючими або навіть лякаючими фактами зі своєї біографії. Все життя великого письменника як би овіяна таємницею і загадками, що в окремих випадках навіть межує з потойбічними силами і явищами. Подейкують, що кожен раз, коли Микола Васильович приймався писати, на його підвіконні сидів чорний кіт, і кожен хто проходив повз знав, що в цей момент робить письменник. Особливий інтерес дослідників привертає смерть Гоголя: в кінці життя Гоголь відчув наближення своєї смерті і знав, що незабаром буде змушений вирушити у свою останню подорож. Чому ж він помер? Достовірно невідомо нікому, але найбільшою популярністю користується сама містична і вражаюча версія з усіх: Гоголь міг впасти в летаргічний сон (що діагностувати в той час було чимось з області фантастики) і прокинутися вже в могилі, будучи похованим заживо. Могила його розкривалася, і, за словами очевидців, було видно, що людина намагалася вибратися з дерев'яного ящика: віко домовини була зрушена, а на внутрішній її стороні виявилися сліди (подряпини) від нігтів похованого.
Містичні події і вигадані персонажі, взяті переважно з фольклору, дуже часто зустрічаються в літературних творах Гоголя, яскравим прикладом чого є збірники "Петербурзькі повісті" і "Вечори на хуторі біля Диканьки". Одним з найяскравіших творів, що увійшли до книги "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" є неодноразово екранізована повість "Ніч перед Різдвом". Все починається з того, що однією морозної і світлою вночі, коли діти ще не вийшли колядувати, в ясному небі з'являється два контури: відьма на мітлі, яка збирає в рукав зірки, і чорт, який краде місяць в побоюванні, що коваль на ім'я Вакула все ж піде визнаватися в любові дочки одного з найбагатших козаків на селі, Чуба. Але яка б сильна не піднялася буря, Вакула добирається до хати Оксани, де на нього чекає холодний прийом: дівчина навіть слухати промови парубка не бажає і лише посміхається над ним. Незабаром Оксана каже, що вийде за коваля, якщо той добуде їй черевички самої імператриці, але чи можливо таке взагалі? Ця книга, яка розповідає про людські життя, в яких важливу роль відіграють бажання людей, персонажів повістей. Змушує кожного читача замислитися над тим, що йому дійсно потрібно і в який спосіб воно може бути досягнуто, переосмислити кожну свою дію і слово, віддаючи собі звіт в тому, що наслідки можуть виявитися непередбачуваними.

Цю надзвичайно цікаву книгу ви можете придбати в нашому інтернет-магазині Schoolbooks різними мовами видання (українською та російською). Бажаємо цікавих вам вражень від читання!

Другие статьи