Корзина
1598 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380976783282
+380660174154
+380639865758
Интернет-магазин Schoolbooks

Пригоди Падінгтона

Пригоди Падінгтона
Як ви думаєте, хто самий недзвичайний на світлі ведмідь? Це Паддінгтон - ведмежа, який прибув до Лондона з Дрімучого Перу. Де він, там ніколи не буває нудно.

01.02.18

Все почалося в переддень Різдва 1956 року ... Не дуже відомий письменник, на ім'я Майкл Бонд, у великому лондонському магазині наткнувся на нікому не потрібного іграшкового ведмедика. Бонд купив ведмедика і назвав Паддінгтон - на честь сусіднього вокзалу. А потім з'явилося кілька оповідань про пригоди забавного ведмедя, який прибув з Дрімучого Перу прямо на Паддінгтонскій вокзал. З тих пір ведмежа в синьому пальтечку і червоному капелюсі прославився на весь світ. Йому поставили пам'ятник в Лондоні, його називають літературним символом Англії, а книги про його пригоди кожного року розходяться мільйонними тиражами.

Падінгтон допитливий і заповзятливий, він не любить сидіти склавши лапи і ніколи не вішає носа. Він обожнює мармелад і завжди готовий прийти на виручку. І, звичайно ж, він шалено талановитий! Він може написати картину, відремонтувати кімнату, зловити грабіжника і приготувати запаморочливу  вечерю. Паддінгтон не звик сидіти склавши лапи - адже навколо стільки цікавих занять! Можна відправитися зі знайомим антикваром на аукціон, спорудити підставку для газет, приготувати м'ясо з галушками або повечеряти в шикарному ресторані. Правда, галушка ледь поміщається в каструлі, а сусід, здається, не дуже задоволений тим, що його стіл розпиляли навпіл ... Але це не так уже й важливо: головне, що в підсумку все закінчується добре, а пригоди Паддінгтона тривають. Такий вже це ведмідь! З Паддінгтоном ви точно не нудьгуватимете!

А з недавніх пір Паддінгтон ще й кінозірка! Перший фільм про невгомонному ведмежа вийшов в 2014 році, і в січні 2018 року українсього глядача очікує прем'єра другого фільму. І Паддінгтон збирається блищати на екрані в компанії Х'ю Гранта і Брендана Глісон!

Пропонуємо придбати серію книг, про  цікаві пригоди Падінгтона, в нашому інтернет - магазині Скулбукс. Відправки здійснюються по всіх містах України. Якщо у вас виникли питання, можете проконсультуватися у ношого менеджера за телефонами вказаними на сайті. Приємних вам вражень від читання!

Другие статьи